Patroni medialni:

33 biegaczy w V etapie III edycji Prusice Biegają

Dorota Leń | Czwartek 04.06.2015 aktualizacja: 04.06.2015, 22:40
Na starcie V etapu III edycji Prusice Biegają w niedzielę 31 maja 2015 roku stanęło 12 biegaczek i 21 biegaczy. Z 33 osób najlepszą wśród Pań okazała się Karina Minorczyk, jako druga była Magdalena Kumór, zaś trzecia Anna Hazubska. Wśród Panów standardowo najlepszy okazał się Damian Jarecki, drugi był Andrzej Hazubski, zaś trzeci Przemysław Burchacki.


W tym miejscu informujemy, że w czerwcu nie będzie biegów w ramach III edycji Prusice Biegają, gdyż w sobotę 27 czerwca 2015 roku odbędzie się V Bieg Trzech Wież, na który wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.


Każdy uczestnik "Prusice Biegają", nawet Ci co byli tylko raz, mają zagwarantowany bezpłatny start w biegu.


NIE MUSICIE SIĘ JUŻ ZAPISYWAĆ! Wszyscy zostali już dopisani. Można to sprawdzić:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…

Jak kogoś nie ma prosimy o kontakt na adres e-mailowy: fitness@prusice.pl.


Zasada klasyfikacji w "Prusice Biegają" jest taka sama jak w każdym wcześniejszym miesiącu (1 okrążenie na czas, drugie tylko do zdobycia punktów bonusowych), z tym że również jesteście klasyfikowani w V Biegu III Wież na 10 km.


Każda osoba wcześniej będzie musiała zostać zweryfikowana w biurze zawodów, które będzie w Prusickie Centrum Fitness. Otrzymacie tam numer startowy oraz pakiet startowy. Biuro biegu będzie czynne w dniu biegu od 10.00 do 15.00. Dobrze by było być troszkę wcześniej. Start biegu jest o 16.00.


Wszystkich serdecznie zapraszamy!