Patroni medialni:

6. Bieg w poszukiwaniu Św. Mikołaja - ruszyły zapisy!

Przemysław Burchacki | Czwartek 21.09.2017 aktualizacja: 21.09.2017, 18:18

6. Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja

5 km - 2 Grudnia 2017 r. Start: 11:00


Start 5. Biegu w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja

2 Grudnia 2017 r. prusicki Rynek znów zapełni się biegaczami z całej Polski. Wszyscy pobiegną w poszukiwaniu Świętego Mikołaja.

Aby znaleźć Św. Mikołaja wszyscy będą musieli pokonać dystans 5 km. Mikołaj będzie czekał na mecie i rozdawał prezenty - medale. Na mecie nie zabraknie ciepłego posiłku regeneracyjnego. Dla najlepszych w kategoriach open, wiekowych i Gmina Prusice Mikołaj przygotował specjalne puchary i nagrody rzeczowe. Mikołaj w tym roku nagrodzi również najlepsze drużyny. Więcej dowiesz się czytając regulamin.

Trasa biegu to jedna pętla Biegu III Wież. Dystans 5 km. Trasa posiada Atest PZLA! Nie musicie się martwić czy jest lub nie ma 5 km. Wszyscy będą mogli powalczyć o swoje oficjalne życiówki na tym dystansie. A szansa na osiągnięcie jest bardzo duża, ponieważ trasa jest szybka, bez nawrotów i płaska jak stół.

W tym roku również możecie liczyć na niespodzianki w pakiecie startowym. Cały czas staramy się Was zaskoczyć, mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w tym roku.

Pomiar czasu będzie dokonywany na podstawie numeru startowego, niezwrotnego w którym będą zamontowane chipy.

Klasyfikacja generalna i wiekowa odbywać się będzie na podstawie czasów rzeczywistych (netto – liczonych od przekroczenia linii startu). Wyjątkiem jest pierwszych 50 osób przekraczających linię mety, które są klasyfikowane na podstawie czasów oficjalnych (brutto - od strzału startera)

Niska opłata startowa 30 zł do 31 Października 2017 r. tylko zachęca do udziału w 6. Biegu w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Nie należy zwlekać z zapisem. Limit zgłoszeń to tylko 400 osób. Z opłaty zwolnieni są uczestnicy 5. Edycji Prusice Biegają (minimum 6 startów) jednak zwolnieni zostaną Ci, którzy dokonają zapisu poprzez formularz zgłoszeń (link na dole)

Na 6. Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice - Igor Bandrowicz.

2 Grudnia 2017 r. wszyscy spotkajmy się na Rynku w Prusicach! Nie może Was zabraknąć!

 

Poniżej znajdują się linki z najważniejszymi informacjami.

>>> REGULAMIN <<<

<<< ZAPISY >>>

<<< LISTA ZGŁOSZONYCH >>>

<<< STRONA BIEGU >>>

<<< WYDARZENIE FACEBOOK >>>