Patroni medialni:

FIZJOSQUAD oficjalnie partnerem 7. Biegu III Wież

Przemysław Burchacki | Poniedziałek 10.04.2017 aktualizacja: 10.04.2017, 12:04

FIZJOSQUAD  oficjalnie partnerem 7. Biegu III Wież

 

Z ogromną radością informujemy, że partnerem 7. Biegu III Wież został gabinet rehabilitacyjny

FIZJOSQUAD

Dzięki nawiązanej współpracy do wygrania będzie:

PAKIET 10 wejść do komory hiperbarycznej o wartości 1500zł!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu nagród? Po pierwsze zostać sklasyfikowanym w 7. Biegu III Wież, po drugie być obecnym na losowaniu. Losowanie nagród odbędzie się po ceremonii dekoracji najlepszych zawodników.

Czym jest tlenoterapia hiperbaryczna?

Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Gazy znajdujące się pod zwiększonym ciśnieniem mogą szybciej dyfundować do płynów i gromadzić się w zwiększonych stężeniach. Oznacza to, że tlen może przenikać tam, gdzie w normalnych warunkach nie ma szans się przedostać, czyli do obszarów źle ukrwionych, np. ran czy ognisk udarowych. Ekspozycja pacjenta na czysty tlen znajdujący się pod zwiększonym ciśnieniem w szczelnym pomieszczeniu, jakim jest komora hiperbaryczna, skutecznie wysyca tkanki tlenem. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek – jego stężenie zwiększa się także w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym, który odżywia mózg i rdzeń kręgowy.

Dostarczenie zwiększonej ilości tlenu do gorzej ukrwionych miejsc zwiększa szansę na ich regenerację, wspomaga leczenie zakażeń i stanów zapalnych, sprzyja neowaskularyzacji oraz zwiększa liczbę multipotencjalnych komórek macierzystych, które przemieszczają się do uszkodzonych komórek i tkanek powodując ich regenerację. Umożliwia poprawienie naturalnych mechanizmów gojenia i procesów naprawczych w przypadku ran oraz innych schorzeń. Wpływa odtruwająco na organizm zmniejszając ilość toksyn w ciele, efektywnie stymuluje go do szybszej regeneracji i neutralizuje wszelkie stany zapalne.

To najbardziej efektywna metoda dostarczania tlenu do komórek ciała umożliwiająca bezbolesne i nieinwazyjne leczenie wielu ostrych i przewlekłych schorzeń. Jest to ogromna szansa dla wielu, nawet ciężko chorych pacjentów, u których konwencjonalne metody leczenia nie dają pożądanego efektu.

FIZJOSQUAD w swojej ofercie posiada tlenoterapię hiperbaryczną oraz zajmuje się rehabilitacją we Wrocławiu.

Już dziś zapraszamy na stronę naszego partnera:

https://www.tlenoterapia-wroclaw.pl/  

https://www.facebook.com/fizjosquad/

oraz do odwiedzenia ich w

Gabinet rehabilitacji

    Ślężna 92/9, 53-111 Wrocław

  tel. 517 753 730

7. Bieg III Wież -  1 Lipca 2017 – Start: 11.00

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>