Patroni medialni:

ISO PLUS od OLIMP SPORT NUTRITION w pakiecie startowym 7. Biegu III Wiez w Prusicach

Przemysław Burchacki | Wtorek 06.06.2017 aktualizacja: 06.06.2017, 11:17

OLIMP Sport Nutrition oficjalnie partnerem 7. Biegu III Wież

 

Z ogromną radością informujemy, że partnerem 7. Biegu III Wież został:

OLIMP SPORT NUTRITION

 

Dzięki nawiązanej współpracy  pakiecie startowym znajdziecie

ISO PLUS drink 750 ml

ISO PLUS drink 750 ml

NOWA, ZWIĘKSZONA DO 750 ML ERGONOMICZNA BUTELKA!


ISO PLUS®
to starannie skomponowany napój izotoniczny, który bardzo skutecznie nawadnia organizm do jego optymalnego poziomu, przywracając  i utrzymując równowagę wodno-elektrolitową zarówno podczas i po wysiłku. Dodatek witamin uzupełnia utratę ich wzmożoną utratę z organizmu w trakcie treningu.

ISO PLUS®,
ze względu na swój skład i jakość, jest szczególnie ceniony i polecany przez sportowców wyczynowych, zwłaszcza tych uprawiających sporty wytrzymałościowe, trwające dłużej niż 60 min, czy też krótsze, ale odbywające się w nieprzyjaznych warunkach podniesionej temperatury i wilgotności otoczenia.

ISO PLUS® - ISOTONIC SPORT DRINK - Nawodnienie i regeneracja organizmu.

 

Nie musimy Wam drodzy biegacze powtarzać jak ważna jest suplementacja w dzisiejszym sporcie. Dzięki OLIMP SPORT NUTRITION osiągnięcie zamierzone efekty. 

 

Marka Olimp Sport Nutrition powstała w 1990 roku. Misja firmy opiera się na idei zapewnienia klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Nadrzędnymi priorytetami działania oraz inspiracją do dalszego rozwoju jest najwyższa jakość produktów i przede wszystkim satysfakcja klienta.

W ciągu 25 lat istnienia, staliśmy się firmą o zasięgu europejskim, osiągając wysoką pozycję na tak wymagających rynkach jak niemiecki, austriacki, szwajcarski, francuski czy skandynawski. Nie byłoby to możliwe bez ciągłego rozwoju własnej bazy naukowej z nowoczesnym zapleczem produkcyjno-laboratoryjnym. Na stałe prowadzona jest współpraca z największymi autorytetami oraz jednostkami naukowo-badawczymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Podjęto działania inwestycyjne i merytoryczne w celu uzyskania przez firmę statutu zakładu farmaceutycznego i rozszerzenia produkcji o własne produkty lecznicze.

Już dziś zachęcamy Was do korzystania z produktów OLIMP SPORT NUTRITION 

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera:

http://olimp-supplements.com

oraz na facebooku:

https://www.facebook.com/OlimpSportNutritionPL


7. Bieg III Wież -  1 Lipca 2017 – Start: 11.00

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>