Patroni medialni:

IV Skokowski Bieg Przełajowy za nami

Dorota Leń | Niedziela 11.05.2014 aktualizacja: 11.05.2014, 14:05
W sobotę 3 maja 2014 roku w Skokowej miał miejsce IV Skokowski Bieg Przełajowy na trasie 6,350 km. W biegu wzięło udział 34 biegaczy, w tym 10 kobiet i 24 mężczyzn. Najlepszy w Skokowej okazał się Andrzej Hazubski z czasem 24:52, zaś wśród kobiet zwyciężyła Aneta Kosarzycka ze Żmigrodu z czasem 30:25.

 

WYNIKI IV SKOKOWSKIEGO BIEGU PRZEŁAJOWEGO:

 

KOBIETY:

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Kategoria wiekowa

Czas

1

Kosarzycka Aneta

Żmigród

K20

30:25

2

Hazubska Anna

Trzebnica

K40

32:45

3

Olszewska Beata

Wrocław

K30

33:07

4

Jerdonek Wioletta

Trzebnica

K30

33:46

5

Trzaskacz Dorota

Trzebnica

K30

34:54

6

Kuś Katarzyna

Twardogóra

K20

35:42

7

Minorczyk Karina

Skokowa

K16

35:52

8

Dymińska Marta

Malczów

K30

37:46

9

Hrycak Kamila

Prusice

K16

39:14

10

Krakowiak Barbara

Trzebnica

K60

39:50

 

MĘŻCZYZNI:

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Kategoria wiekowa

Czas

1

Hazubski Andrzej

Trzebnica

M40

24:52

2

Jarecki Damian

Trzebnica

M20

25:05

3

Kononowicz Leszek

Żmigród

M30

25:16

4

Komorowski Karol

Ujeździec Mały

M30

25:35

5

Jarecki Ireneusz

Trzebnica

M40

25:40

6

Trzaskacz Tomasz

Trzebnica

M30

28:50

7

Rejek Wiesław

Krobia

M50

28:55

8

Zdzymiera Paweł

Trzebnica

M30

29:08

9

Szczepaniak Mateusz

Karłowice

M20

29:20

10

Kmieć Damian

Chodlewko

M16

29:40

11

Pawlicki Rafał

Kopaszyn

M30

29:45

12

Burchacki Przemysław

Skokowa

M20

30:53

13

Wysopal Grzegorz

Warzęgowo

M30

31:05

14

Postolak Wojciech

Ligota Piękna

M16

31:24

15

Sułek Józef

Trzebnica

M50

31:40

16

Szachniewicz Łukasz

Gąski

M20

32: 25

17

Tracichleb Robert

 

Skokowa

M16

32:38

18

Pęczkowski Paweł

Chodlewko

M30

34:40

19

Adach Robert

Trzebnica

M40

34:54

20

Sokołowski Tomasz

Oborniki Śląski

M40

34:54

21

Szafraniec Andrzej

Zakrzewo

M50

37:00

22

Bębenek Dominik

Skokowa

M16

38:56

23

Moskal Oskar

Skokowa

M16

-

24

Siudzik Jakub

Wrocław

M16

-

 

OGÓLNA KLASYFIKACJA:

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Kategoria wiekowa

Czas

1

Hazubski Andrzej

Trzebnica

M40

24:52

2

Jarecki Damian

Trzebnica

M20

25:05

3

Kononowicz Leszek

Żmigród

M30

25:16

4

Komorowski Karol

Ujeździec Mały

M30

25:35

5

Jarecki Ireneusz

Trzebnica

M40

25:40

6

Trzaskacz Tomasz

Trzebnica

M30

28:50

7

Rejek Wiesław

Krobia

M50

28:55

8

Zdzymiera Paweł

Trzebnica

M30

29:08

9

Szczepaniak Mateusz

Karłowice

M20

29:20

10

Kmieć Damian

Chodlewko

M16

29:40

11

Pawlicki Rafał

Kopaszyn

M30

29:45

12

Kosarzycka Aneta

Żmigród

K20

30:25

13

Burchacki Przemysław

Skokowa

M20

30:53

14

Wysopal Grzegorz

Warzęgowo

M30

31:05

15

Postolak Wojciech

Ligota Piękna

M16

31:24

16

Sułek Józef

Trzebnica

M50

31:40

17

Szachniewicz Łukasz

Gąski

M20

32: 25

18

Tracichleb Robert

 

Skokowa

M16

32:38

19

Hazubska Anna

Trzebnica

K40

32:45

20

Olszewska Beata

Wrocław

K30

33:07

21

Jerdonek Wioletta

Trzebnica

K30

33:46

22

Pęczkowski Paweł

Chodlewko

M30

34:40

23

Adach Robert

Trzebnica

M40

34:54

24

Sokołowski Tomasz

Oborniki Śląski

M40

34:54

25

Trzaskacz Dorota

Trzebnica

K30

34:54

26

Kuś Katarzyna

Twardogóra

K20

35:42

27

Minorczyk Karina

Skokowa

K16

35:52

28

Szafraniec Andrzej

Zakrzewo

M50

37:00

29

Dymińska Marta

Malczów

K30

37:46

30

Bębenek Dominik

Skokowa

M16

38:56

31

Hrycak Kamila

Prusice

K16

39:14

32

Krakowiak Barbara

Trzebnica

K60

39:50

33

Moskal Oskar

Skokowa

M16

-

34

Siudzik Jakub

Wrocław

M16

-