Patroni medialni:

Już w najbliższą niedzielę 28 maja 2017 - V etap "Prusice Biegają" 2017

Przemysław Burchacki | Wtorek 23.05.2017 aktualizacja: 23.05.2017, 16:56

 

Zapraszamy na IV Etap "Prusice Biegają"

28 Maja 2017 r.

START: 9:30

Już od 5 lat spotykamy się w ostatnie niedziele miesiąca, by wspólnie pobiec szybkie 5 km uliczkami Prusic. Zaczynaliśmy od kilku osób, by w ostatniej edycji widzieć prawdziwe tłumy biegające w Prusicach. Jaka będzie następna edycja? Wkrótce się okaże ale jak już Was trochę znamy to wiemy, że może być tylko lepsza!

START: 9:30

  Biuro zawodów w Prusickim Centrum Fitness będzie otwarte już od 8:45

Punktacja w klasyfikacji generalnej. Teraz za zwycięstwo zawodnik otrzyma 100 pkt, drugi 96 pkt. itd. Punkty bonusowe do klasyfikacji będzie można otrzymać:

5 pkt – za pokonanie drugiego okrążenia

5 pkt – za zaliczenie 10 etapów

10 pkt – za zaliczenie 11 etapów

Szczegółowy sposób punktacji jest opisany w regulaminie

Opłata startowa w wysokości 5 zł za udział w danym ETAPIE. Warto dodać, że opłaty startowe w całości zostaną przeznaczone na zakończenie całej edycji oraz na bardzo atrakcyjne nagrody, które rozlosujemy spośród wszystkich uczestników, którzy ukończą minimum 6 etapów oraz będą obecne na losowaniu. Losowanie nagród przewidziane zostało na ostatni etap 5. Edycji tj. 26 listopada 2017 r. Obecnie nie ma możliwości dokonania opłaty za kilka etapów z góry. Opłatę należy dokonać przed każdym etapem.

Wszystkie osoby, które nie brały jeszcze udziału w akcji „Prusice Biegają” informujemy:

- pierwsze okrążenie pokonywane jest na sygnał startera z pomiarem czasu oraz klasyfikacją, drugie okrążenie jest tylko na zaliczenie (punkty bonusowe) , bez pomiaru czasu.

- zapisać się na bieg można tylko w dniu zawodów, w Prusickim Centrum Fitness

- każdy uczestnik otrzyma numer startowy, który będzie musiał mieć zamocowany w widocznym miejscu z przodu ubrania. Numer startowy należy zwrócić na mecie. Osoby, które biegną drugie okrążenie robią to dopiero po nim, zdając i zgłaszając to organizatorowi. Osoby które nie biegną numer zdają po 5 km

- po każdym z biegów, etapów dla wszystkich zawodników przewidziany jest posiłek regeneracyjny. W zależności od panujących warunków atmosferycznych będzie to herbata lub napój izotoniczny z ciastkami lub owocami

- trasa będzie zawsze oznaczona znakami poziomymi, mile widziana jest wcześniejsza znajomość trasy


Na "Prusice Biegają" zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Warto dodać, że "Prusice Biegają" zalicza się do klasyfikacji na LigaBiegowa.pl

Zapraszamy na V Etap. 28 Maja 2017 r. START: 9:30