Patroni medialni:

Kolejna atrakcyjna nagroda do losowania podczas 6. Biegu III Wież w Prusicach

Przemysław Burchacki | Sobota 21.05.2016 aktualizacja: 21.05.2016, 13:05

Przedstawiamy kolejną atrakcyjną nagrodę do losowania podczas 6. Biegu III Wież. Jest to BON o wartości 250 zł na zakup butów renomowanej marki Saucony w sklepie EuforiaBiegacza.pl


 

Już po raz kolejny naszym partnerem jest sklep EuforiaBiegacza.pl. W swojej ofercie posiadają wszystko co związane jest z bieganiem. Można się u nich zaopatrzyć min. w buty, odzież, akcesoria oraz suplementy. Dysponują tylko najlepszymi markami. Jedną nich jest firma Saucony. U nas nie jest to bardzo popularna marka, jednak trzeba zaznaczyć, że na świecie bardzo popularna i ceniona.

„Saucony to amerykańska marka z długimi tradycjami w produkcji butów sportowych. Mało, kto w Polsce o tym wie, że jest prawdopodobnie najstarszą marką na świecie, która zajmuje się produkowaniem butów biegowych”

Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy do odwiedzenia sklepu naszego partnera:

http://euforiabiegacza.pl/

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu nagród? Po pierwsze zostać sklasyfikowanym na 6. Biegu III Wież, po drugie być obecnym na losowaniu. Losowanie nagród odbędzie się po ceremonii dekoracji najlepszych zawodników. Nie zwlekajcie z zapisem!

6. Bieg III Wież już niedługo. 25 Czerwiec 2016 r. Zapraszamy!