Patroni medialni:

LECH FREE w pakiecie startowym 7. Biegu III Wież w Prusicach

Przemysław Burchacki | Piątek 02.06.2017 aktualizacja: 02.06.2017, 08:22

LECH FREE w pakiecie startowym 7. Biegu III Wież

Z ogromną radością informujemy, że w pakiecie startowym 7. Biegu III Wież znajdziecie:

LECHA FREE o smaku limonki z miętą!

LECH FREE to bezalkoholowe piwo o doskonałym piwnym smaku. Jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku piw bezalkoholowych. Jest idealne zawsze wtedy, kiedy mamy ochotę na smak piwa, a nie możemy lub nie chcemy pozwolić sobie na alkohol.


 

LECH FREE to bezalkoholowe piwo o doskonałym smaku. Pasuje do wszystkich okazji, w których chcemy nie tylko ugasić pragnienie, ale też maksymalnie się orzeźwić. Sprawdza się również jako dodatek do posiłku, np. w porze lunchu.

Lech Free to doskonały napój dla osób prowadzących aktywny tryb życia, wybierany przez tych, którzy wolność mają w swojej naturze. Pozwala w pełni korzystać z życia – zawsze i wszędzie. Świetnie się sprawdza jako napój izotoniczny dla biegaczy!

Zawartość alkoholu: do 0,5% 

Każdy z uczestnków biegu swobodnie będzie mógł się napić tego piwa i bez żadnych przeciwskazań wrócić do domu autem.

W pakiecie dostępny będzie Lech Free Limonka z miętą to smakowy wariant bezalkoholowego Lecha Free. Chmielowa goryczka, mocno wyczuwalna w tradycyjnym Lechu Free, została złagodzona świeżym, orzeźwiającym aromatem limonki i mięty. To idealna propozycja dla osób, które poszukują słodszych, łagodniejszych smaków.

 

7. Bieg III Wież -  1 Lipca 2017 – Start: 11.00

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>