Patroni medialni:

Obniżone wpisowe 50 zł na 7. Bieg III Wież tylko do 26 Czerwca

Przemysław Burchacki | Czwartek 01.06.2017 aktualizacja: 01.06.2017, 10:07

UWAGA! Wpisowe 50 zł na 7. BIEG III WIEŻ tylko do 26 Czerwca 2017 r.

Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na 7. Bieg III Wież w Prusicach!

Dziś dzień dziecka i między innymi z tej okazji bardzo dobra wiadomość dla spóźnialskich, którzy jeszcze nie opłacili swojego startu w 7. Biegu IIII Wież. Opłata za udział w biegu do 26 Czerwca 2017 roku pozostanie w kwocie 50 zł.

Po 26 Czerwca 2017 r. opłatę za bieg będzie można opłacić tylko w dniu zawodów. Opłata będzie wtedy wynosić 100 zł płatna tylko gotówką.

Termin. Pierwszy dzień lipca, zamiast ostatniego weekendu czerwca oraz zmiana godziny z 16:00 na 11.00. Zmiany nie gwarantują nam odbycia biegu w idealnych warunkach, jednak wcześniejsza godzina może na to znacząco wpłynąć.

W ramach 7. Biegu III Wież rozgrywane będą:

Mistrzostwa POWIATU TRZEBNICKIEGO i GMINY PRUSICE na dystansie 10 km oraz XI Bieg Samorządowców. Tak jak w poprzednim roku nie zabraknie klasyfikacji MAŁŻEŃSTW oraz w tym roku nowością będzie KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA. Drużyna powinna składać się z minimum 5 osób, w której znajdą się minimum 2 kobiety.

Trasa.

Trasa posiada ATEST PZLA. 2 bardzo szybkie pętle po 5 km z pewnością przyniosą nie jedną życiówkę.

Jak co roku możecie się spodziewać bardzo bogatego pakietu startowego. Wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny, koszulka i .. niespodzianka o której poinformujemy niebawem.

Gorąco? Nie martw się!

Dzięki nawiązanej współpracy ICE ART zadba o Wasze schłodzenie na mecie!

Na mecie będzie się znajdował basen wypełniony po brzegi wodą z lodem! Po ciężkim biegu takie schłodzenie to idealna regeneracja! 

 

Co jeszcze?

KAMILNOTEBOOK

Dzięki nawiązanej współpracy do wygrania będzie:

DELL INSPIRON 3542 o wartości 1299 zł!


SPORT KONSULTING

wyłączny dystrybutor urządzeń marki POLAR partnerem 7. Biegu III Wież

FIZJOSQUAD

Dzięki nawiązanej współpracy do wygrania będzie:

PAKIET 10 wejść do komory hiperbarycznej o wartości 1500zł!

 

 

Podczas wielkiego święta biegania w Prusicach możecie się spodziewać masy atrakcji związanych z obchodami VII Dni Prusic. Warto będzie tego dnia zaplanować dłuższy pobyt na Rynku w Prusicach.

Przypominamy!
Osoby mieszkające w Gminie Prusice oraz z kategorii wiekowych K60, M60 i M70 będzie obowiązywać jedna, niższa opłata w wysokości 30 zł. Warto zaznaczyć, że można w bardzo prosty sposób zostać zwolnionym z opłaty startowej. Wystarczy wziąć udział w 4 etapach 5. Edycji „Prusice Biegają”

Na sam koniec zaplanowaliśmy LOSOWANIE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD spośród wszystkich uczestników. O liście nagród do losowania będziemy informować na bieżąco.

 

 

Każdy kto startował w poprzednich edycjach Biegu III Wież zna już klimat tego miejsca. Mamy nadzieję, że kolejna edycja zapisze się w Waszej historii samymi pozytywnymi wspomnieniami.

Zapraszamy już 1 Lipca 2017 r. Do zobaczenia!

 

Na 7. Bieg III Wież zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Na samym dole znajdują się przydatne linki. O bieżących informacjach będziemy informować na stronie:

www.bieg.prusice.pl oraz na https://www.facebook.com/bieg.trzech.wiez/

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>