Patroni medialni:

Sady Celmerów partnerem podczas 7. Biegu III Wież

Przemysław Burchacki | Sobota 24.06.2017 aktualizacja: 24.06.2017, 11:50

Sady Celmerów  oficjalnie partnerem 7. Biegu III Wież

 

Z ogromną radością informujemy, że partnerem 7. Biegu III Wież został

SADY CELMERÓW


Dzięki nawiązanej współpracy zwycięzcy w mistrostwach Powiatu Trzebnickiego i mistrzostwach Gminy Prusice otrzymają SOKI!

Soki produkowane są ze staranne dobranych odmian. Najczęściej tłoczeniem zajmuje się w czasie zbiorów owoców lub bezpośrednio po, dzięki czemu uzyskuje się bardzo wysoką jakość oraz odpowiednią wydajność. Do produkcji nie wykorzystuje się żadnych wspomagaczy. Soki są bez dodatku cukru, wody i wszelkich konserwantów. Aby zachowały trwałość stosuje się łagodną pasteryzację w 82 stopniach Celsjusza.

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska naszego partnera na Rynku w Prusicach, 1 Lipca 2017


SADY CELMERÓW obecnie uprawiają 12 odmian jabłek. Od wielu lat są w systemie Integrowanej Produkcji. Jest to taki program pomiędzy ekologią, a uprawą konwencjonalną. Co roku przyznawany jest specjalny certyfikat, który gwarantuje, że ich owoce badane są na pozostałości środków ochrony roślin.

Uprawiają też takie odmiany jak Topaz, Rubinola, Ariva, które są odporne na parcha jabłoni – najgroźniejszą chorobę jabłoni. Dążą do tego, aby środki ochronne stosować z umiarem, a w naszych sadach znajdziemy mnóstwo biedronek, pająków, skorek i dobroczynków. Na drzewach odnaleźć też można gniazda ptaków. Sady odwiedzają też sarny, borsuki, lisy, zające i bażanty.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera:

SADY CELMERÓW


7. Bieg III Wież -  1 Lipca 2017 – Start: 11.00

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>