Patroni medialni:

Ważne informacje przed 5. Biegiem w poszukiwaniu Św. Mikołaja

Przemysław Burchacki | Czwartek 01.12.2016 aktualizacja: 01.12.2016, 11:19

 

Drodzy zawodnicy!  Przekazujemy najważniejsze informacje przed 5. Biegu w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja:

1. Biuro Zawodów będzie się znajdować w Prusickim Centrum Fitness (teren Zespołu Szkół w Prusicach, ul. Żmigrodzka 43). Biuro będzie czynne 3 Grudnia 2016 r. od 11.00 – 13.30. W tym czasie należy odebrać pakiet startowy wraz z numerem startowym. Numer startowy należy zamocować w przedniej części ubrania. Numery startowe są niezwrotne.

Nie będzie możliwości odebrania pakietu oraz numeru startowego na Rynku Prusicach. Kto jeszcze nie dokonał opłaty startowej albo się jeszcze nie zapisał, będzie to mógł zrobić w dniu biegu w biurze zawodów, o ile nie zostanie przekroczony limit. Opłata w dniu biegu to 50 zł tylko gotówką.

2. Parkingi znajdują się na terenie Zespołu Szkół (ok 50 aut), obok cmentarza (60 aut) oraz orlik (30 aut). Można parkować także wzdłuż drogi przy ZS Prusice (prośba by parkować po jednej stronie drogi)

3. Start i Meta znajdują się w Rynku w Prusicach (ok. 500 m od Biura biegu)

4. Trasa to jedno okrążenie 5 km. Trasa posiada ATEST PZLA. Będzie oznaczona co 1 km. Na trasie nie będzie punktu z wodą. Obowiązuje limit pokonania trasy: 60 min. 50 pierwszych zawodników na mecie będzie obowiązywał czas brutto, zaś od 51 zawodnika będzie czas netto.

5. Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal. Obok mety w namiocie będzie czekać na Was posiłek regeneracyjny (herbata i ciepły posiłek)

6. Depozyt będzie się znajdował w recepcji Prusickiego Centrum Fitness

7. Dekoracja najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach odbędzie się na scenie Rynku w Prusicach od godziny 15:30. Po 5. Biegu w Poszukiwaniu Św. Mikołaja o godz. 15.00 odbędzie się wręczenie nagród za 4. Edycję Akcji „Prusice Biegają”.


Regulamin dostępny jest na stronie:

http://www.bieg.prusice.pl/images/Regulamin_5._Biegu_w_poszukiwaniu_Swietego_Mikolaja.pdf

 

Serdecznie Zapraszamy!

Organizatorzy