Patroni medialni:

Ważne informacje przed 6. Biegiem w poszukiwaniu Św. Mikołaja

Przemysław Burchacki | Wtorek 28.11.2017 aktualizacja: 28.11.2017, 20:42

 

Drodzy zawodnicy!  Przekazujemy najważniejsze informacje o 6. Biegu w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja:

1. Biuro Zawodów będzie się znajdować w Prusickim Centrum Fitness (teren Zespołu Szkół w Prusicach, ul. Żmigrodzka 43). Biuro będzie czynne 2 Grudnia 2017 r. od 08.00 – 10.30. W tym czasie należy odebrać pakiet startowy wraz z numerem startowym. Numer startowy należy zamocować w przedniej części ubrania widocznej dla organizatora. Numery startowe są  niezwrotne.

Start i meta znajdują się na Rynku w Prusicach około 500 m od biura zawodów. Nie będzie możliwości odebrania pakietu oraz numeru startowego na Rynku Prusicach. Kto jeszcze nie dokonał opłaty startowej albo się jeszcze nie zapisał, będzie to mógł zrobić w dniu biegu w biurze zawodów, o ile nie zostanie przekroczony limit. Opłata w dniu biegu to 50 zł tylko gotówką.

2. Parkingi znajdują się na terenie Zespołu Szkół (ok 50 aut), obok cmentarza (60 aut) oraz orlik (30 aut). Można parkować także wzdłuż drogi przy ZS Prusice (prośba by parkować po jednej stronie drogi)

3. Start i Meta znajdują się w Rynku w Prusicach (ok. 500 m od Biura biegu)

4. Trasa to jedno okrążenie 5 km. Trasa posiada ATEST PZLA. Będzie oznaczona co 1 km. Na trasie nie będzie punktu z wodą. Obowiązuje limit pokonania trasy: 60 min. 50 pierwszych zawodników na mecie będzie obowiązywał czas brutto, zaś od 51 zawodnika będzie czas netto.

5. Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal. Obok mety w namiocie będzie czekać na Was posiłek regeneracyjny (herbata, barszcz i ciepły posiłek - pierogi). Posiłek odbieramy za okazaniem numeru startowego

6. Dekoracja najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach odbędzie się na scenie Rynku w Prusicach od godziny 12.00. Po 6. Biegu w Poszukiwaniu Św. Mikołaja o godz. 12.30 odbędzie się wręczenie nagród za 5. Edycję Akcji „Prusice Biegają”.

Regulamin dostępny jest na stronie:

http://bieg.prusice.pl/images/REGULAMIN_6_Bieg_w_poszukiwaniu_Sw._Mikolaja.pdf

Serdecznie Zapraszamy!

Organizatorzy