Patroni medialni:

Ważne informacje przed 7. Biegiem III Wież

Przemysław Burchacki | Środa 28.06.2017 aktualizacja: 28.06.2017, 18:55

 

Drodzy zawodnicy!  Przekazujemy najważniejsze informacje przed 7. Biegiem III Wież

1. Biuro Zawodów będzie się znajdować w Prusickim Centrum Fitness (teren Zespołu Szkół w Prusicach, ul. Żmigrodzka 43). Biuro będzie czynne 1 Lipca 2017 r. od 8.00 – 10.30. W tym czasie należy odebrać pakiet startowy wraz z numerem startowym. Numer startowy należy zamocować w przedniej części ubrania. Numery startowe są niezwrotne.


Nie będzie możliwości odebrania pakietu oraz numeru startowego na Rynku Prusicach. Kto jeszcze nie dokonał opłaty startowej albo się jeszcze nie zapisał, będzie to mógł zrobić w dniu biegu w biurze zawodów, o ile nie zostanie przekroczony limit. Opłata w dniu biegu to 100 zł tylko gotówką.

2. Parkingi znajdują się na terenie Zespołu Szkół (ok 50 aut), obok cmentarza (60 aut) oraz orlik (30 aut). Można parkować także wzdłuż drogi przy ZS Prusice (prośba by parkować po jednej stronie drogi)


3. Start i Meta znajdują się w Rynku w Prusicach (ok. 500 m od Biura biegu)

4. Trasa posiada 2 okrążenia po 5 km. Trasa posiada ATEST PZLA. Będzie oznaczona co 1 km. Na trasie będzie się znajdować 5 punktów z wodą. Obok mety będzie się znajdować strefa schładzania (basen z lodowatą wodą) Obowiązuje limit pokonania trasy: 1,5 h. Zawodników na mecie będzie obowiązywał czas brutto.


5. Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal. Obok mety w namiocie będzie czekać na Was posiłek regeneracyjny (Makaron z mięsem w sosie bolognese)


6. Depozyt będzie się znajdował w recepcji Prusickiego Centrum Fitness

7. Dekoracja najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach odbędzie się na scenie Rynku w Prusicach od godziny 13:30. Po zakończeniu dekoracji odbędzie się losowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Warunkiem otrzymania nagród w losowaniu jest odbiór osobisty.Zapraszamy!

7. Bieg III Wież -  1 Lipca 2017 – Start: 11.00

 

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>