Patroni medialni:

Weź udział w V Skokowskim Biegu Przełajowym oraz Biegu Kibiców Śląska Wrocław!

Dorota Leń | Sobota 18.04.2015 aktualizacja: 20.04.2015, 15:36
W sobotę 2 maja 2015 roku o godz. 16.00 zapraszamy do Skokowej na V Skokowski Bieg Przełajowy i Bieg Kibiców Śląska Wrocław. Uczestniczy biegu nie wnoszą wpisowego, a na mecie każdy biegacz otrzymuje medal. Do pokonania będzie trasa ok. 6 km.

- Celem V Skokowskiego Biegu Przełajowego i Biegu Kibiców Śląska Wrocław w Skokowej jest popularyzacja biegania jako formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej, zdobywanie nowych jej zwolenników, promocja miejscowości Skokowa i gminy Prusice oraz integracja środowiska biegaczy – podkreśla Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz

 


 

TRASA V SKOKOWSKIEGO BIEGU PRZEŁAJOWEGO


Bieg będzie miał miejsce tradycyjnie podczas Majówki w Skokowej odbywającej się od 1 do 3 maja 2015 roku. Biegacze staną na starcie przy Orliku w Skokowej w sobotę 2 maja 2015 roku o godz. 16. Będą mieli do pokonania trasę ok. 6 km – 2 pętle po 3 km, z czego ok 70% to drogi polne, a 30 % to asfalt. Jak podkreślają Organizatorzy trasa w Skokowej to wyzwanie dla biegaczy, gdyż jest to trasa trudna i wymagająca.

W Biegu w Skokowej mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy ukończyli 16 rok życia, niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej i narodowości. Biegacze są podzieleni na dwie kategorie OPEN: kobiety i mężczyźni oraz kategoria dodatkowa: biegacze z terenu Gminy Prusice.

Start w V Skokowskim Biegu Przełajowym i Biegu Kibiców Śląska Wrocław jest BEZPŁATNY!

Zgłaszać należy się wypełniając formularz na stronie (wymagana wcześniejsza rejestracja): https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1683

Zapisać będzie się można również w biurze biegu na Orliku w Skokowej w dniu biegu od godziny 14.00 do 15.30. Swoje uczestnictwo w biegu zawodnik powinien potwierdzić w dniu imprezy w godzinach od 14.00 do 15.30 w biurze zawodów, które będzie znajdowało się obok budynku Orlika w Skokowej (w budynku znajdują się szatnie i natryski).

Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Biegu.

DO POBRANIA:

- REGULAMIN