Patroni medialni:

WPO ALBA S.A. partnerem podczas 7. Biegu III Wież

Przemysław Burchacki | Środa 14.06.2017 aktualizacja: 14.06.2017, 20:29

WPO ALBA S.A. oficjalnie partnerem 7. Biegu III Wież

 

Z ogromną radością informujemy, że partnerem 7. Biegu III Wież został:

 

WPO ALBA S.A.

 

Dzięki nawiązanej współpracy w pakiecie startowym znajdziecie

PLECAK / WOREK

Plecak / worek jest niezbędnym gadżetem dla osób spacerujących, biegających. Może służyć jako worek na: buty, zakupy czy strój do ćwiczeń.

 

Historia i tradycja WPO Alba S.A. są ściśle związane z Wrocławiem. To niekwestionowany lider gospodarki odpadami na Dolnym Śląsku. Prężnie działa i rozwija się tu od ponad 60 lat. Promuje selektywny odbiór odpadów wśród mieszkańców regionu oraz realizuje projekty związane z ochroną środowiska naturalnego.

WPO ALBA S.A. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ALBA, która zajmuje się usuwaniem i recyclingiem odpadów. Działa w obszarach związanych z powstawaniem odpadów zarówno w procesie produkcyjnym, jak i w życiu codziennym. Szeroka oferta i unikalne know-how firmy są zgodne z założeniami polityki ekologicznej.

Firma inwestuje w przyszłościowe rozwiązania. Należy do nich m.in. proekologiczna sortownia odpadów komunalnych, która uruchomiona została w 2007 r. Obecnie jest to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Dzięki sortowni WPO ALBA S.A. z powodzeniem odzyskuje surowce wtórne z odpadów odbieranych z terenu Wrocławia i województwa dolnośląskiego. 

Oferta WPO ALBA S.A. łączy optymalne pakiety usług i zintegrowane systemy wywozu odpadów dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera:

http://www.wroclaw.alba.com.pl/

oraz na facebooku:

https://www.facebook.com/WPO-ALBA-SA-1423392851315969/


7. Bieg III Wież -  1 Lipca 2017 – Start: 11.00

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>
<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>