Patroni medialni:

WYNIKI V SKOKOWSKIEGO BIEGU PRZEŁAJOWEGO ORAZ BIEGU KIBICÓW ŚLĄSKA WROCŁAW

Dorota Leń | Sobota 02.05.2015 aktualizacja: 02.05.2015, 20:45

WYNIKI OPEN V SKOKOWSKIEGO BIEGU PRZEŁAJOWEGO ORAZ BIEGU KIBICÓW ŚLĄSKA WROCŁAW

SKOKOWA, 2 MAJA 2015

KOBIETY

 

Numer startowy

NAZWISKO

IMIĘ

PŁEĆ

GMINA PRUSICE

MIASTO

KLUB

CZAS

MIEJSCE OPEN

15

MINORCZYK

KARINA

K

TAK 1 MSC

SKOKOWA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

24,59

1

39

KUMÓR

MAGDALENA

K


TRZEBNICA


25,26

2

6

HAZUBSKA

ANNA

K


TRZEBNICA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

26,45

3

14

OLSZEWSKA

BEATA

K

TAK 2 MSC

WROCŁAW


27,14

4

58

SZYSZKA

SANDRA

K

TAK 3 MSC

PRUSICE

ATHLETICS TEAM PRUSICE

28,32

5

21

JARZĘBOWICZ

MAGDALENA

K


TRZEBNICA

DTR BIEGA

28,53

6

18

SLIWINSKA

PAULINA

K


TRZEBNICA

DTR BIEGA

30,54

7

47

SZYMECKA-KRATA

DOROTA

K


BRZEG DOLNY


31,04

8

52

PIERZCHLEWICZ

MARIA

K


ŻMIGRÓD


31,57

9

13

KLUSEK

ANGELIKA

K

TAK 4 MSC

SKOKOWA


32,46

10

34

CZARNECKA

JUSTYNA

K


PANIOWICE


36,42

11

 

MĘŻCZYŹNI

Numer startowy

NAZWISKO

IMIĘ

PŁEĆ

GMINA PRUSICE

MIASTO

KLUB

CZAS

MIEJSCE OPEN

17

JARECKI

DAMIAN

M


TRZEBNICA

LZS TRZEBNICA

20,17

1

5

HAZUBSKI

ANDRZEJ

M


TRZEBNICA

KAMILNOTEBOOK&SELLTECH SC ATHLETICS TEAM PRUSICE

20,28

2

3

KOMOROWSKI

KAROL

M


TRZEBNICA

KB SUKCES ŻMIGRÓD

21,24

3

1

BURCHACKI

PRZEMYSŁAW

M

TAK 1 MSC

SKOKOWA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

21,34

4

4

KOMOROWSKI

ARKADIUSZ

M


TRZEBNICA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

21,49

5

59

SZOREK

DAMIAN

M


MILICZ


23,08

6

33

OZIĘBAŁA

ALEKSANDER

M


OBORNIKI ŚLĄSKIE


23,14

7

8

ZDZYMIERA

PAWEŁ

M


TRZEBNICA


23,30

8

22

PAWLICKI

RAFAŁ

M

TAK 2 MSC

KOPASZYN


23,33

9

60

LEŚNIAK

KAMIL

M

TAK 3 MSC

SKOKOWA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

23,55

10

7

HAZUBSKI

ŁUKASZ

M


TRZEBNICA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

23,58

11

20

JARZĘBOWICZ

MATEUSZ

M


TRZEBNICA

DTR BIEGA

24,06

12

2

REJEK

WIESŁAW

M


KROBIA


24,09

13

53

KEMPA

KRZYSZTOF

M


TRZEBNICA


24,38

14

57

STEFANIAK

MARCIN

M


PĘGÓW


24,52

15

43

MARCINKIEWICZ

TADEUSZ

M


WROCŁAW


25,20

16

23

ŻARCZYŃSKI

MATEUSZ

M

TAK 4 MSC

PRUSICE


25,32

17

40

ŻYŻA

PIOTR

M

TAK 5 MSC

SKOKOWA

ATHLETICS TEAM PRUSICE

26,07

18

46

BLOK

WALDEMAR

M


CHOJNICE

FZGT

26,19

19

37

TALAGA

MICHAŁ

M


OSTRÓW WLKP

PYSIAKI

26,35

20

44

SMAZA

DARIUSZ

M


WROCŁAW

WKB PIAST WROCŁAW

26,36

21

54

KRUPIEL

TOMASZ

M


TRZEBNICA


27,06

22

36

LEWANDOWSKI

ROBERT

M

TAK 6 MSC

SKOKOWA

KB SUKCES ŻMIGRÓD

27,23

23

45

SMULCZYŃSKI

WOJCIECH

M


WROCŁAW

ŚLĄSK WROCŁAW

27,24

24

55

NOWAK

KAROL

M

TAK 7 MSC

SKOKOWA


27,32

25

48

STACHURSKI

ANDRZEJ

M

TAK 8 MSC

SKOKOWA


28,24

26

35

BARTNIK

ROBERT

M


OLEŚNICA


29,12

27

19

ŚLIWIŃSKI

BARTOSZ

M


TRZEBNICA

DTR BIEGA

29,13

28

32

CZARNECKI

TOMASZ

M


PANIOWICE


29,39

29

56

BĘBENEK

DOMINIK

M

TAK 9 MSC

SKOKOWA


30,10

30

28

BOBEL

ARTUR

M


WROCŁAW

BIEGAJ POD OKIEM TRENERA

31,03

31

30

BORA

ANDRZEJ

M


WROCLAW

WKB PIAST WROCLAW

31,58

32

51

PIERZCHLEWICZ

GRZEGORZ

M


ŻMIGRÓD

KB SUKCES

31,59

33

27

SALADRA

TOMASZ

M

TAK 10 MSC

PRUSICE

BIKE FAMILYTEAM ATHLETICS TEAM PRUSICE

32,47

34

50

JUŚKIEWICZ

JAN

M


WROCŁAW


33,02

35

49

SZAFRANIEC

ANDRZEJ

M

TAK 11 MSC

ZAKRZEWO


34,40

36

41

KAWA

ARKADIUSZ

M

TAK 12 MSC

CHODLEWKO


35,00

37

 

LINK DO WYNIKÓW