Patroni medialni:

Zostań członkiem Klubu Biegacza Athletics Team Prusice!

Przemysław Burchacki | Środa 29.07.2015 aktualizacja: 29.07.2015, 13:49
Wszystkich chętnych, których pasją jest bieganie oraz ogólna aktywność fizyczna zachęcamy do dołączenia do nowo powstałego Stowarzyszenia Klubu Biegacza Athletics Team Prusice!

Co trzeba zrobić aby zostać członkiem Klubu Biegacza Athletics Team Prusice?

Zapoznaj się ze Statutem Klubu, wypełnij deklarację i opłać składkę członkowską. Składka to tylko 10 zł miesięcznie!

Wszystkie dokumenty należy dostarczyć do Zarządu Klubu. Umownym miejscem gdzie będzie można dostarczyć dokumenty będzie - Prusickie Centrum Fitness

Można to również zrobić bezpośrednio przez osoby:

Przemysława Burchackiego, tel. 509052335

Andrzeja Hazubskiego, tel. 723536615

Arkadiusza Komorowskiego, tel: 726539839


Co mi daje członkostwo w Klubie Biegacza Athletics Team Prusice?

Jesteśmy nowym stowarzyszeniem. Nie posiadamy jeszcze budżetu, który by pozwolił Nam się w pełni realizować. Budżet tworzą członkowie czyli Wy biegacze! Dlatego na starcie Stowarzyszenia ważne będą dla Nas składki członkowskie. Za nie chcemy w pierwszej kolejności zakupić stroje sportowe, w których będziemy w widoczny sposób godnie reprezentować Athletics Team Prusice. Cały czas będziemy starać się pozyskiwać sponsorów.

Jak wcześniej zostało wspomniane składka wynosi 10 zł miesięcznie. Prośba dla wszystkich jest taka, by składkę opłacać z góry za cały rok czyli jednorazowo 120 zł. Nie chcielibyśmy doprowadzić do sytuacji by przypominać co miesiąc o składkach.

Cały czas zamierzamy się rozwijać by wspólnie stworzyć mocną, zwartą grupę zapaleńców biegaczy. Mamy zamiar organizować wspólnie imprezy, spotkania biegowe czy wyjazdy na zawody do innych miejscowości. Wszystko powoli, miejmy nadzieję zacznie się rozkręcać. W miarę naszych możliwości i wiedzy postaramy Ci doradzić w treningach, przygotowaniach do ważnych zawodów. Służymy Naszą pomocą!

Do tego potrzebujemy Was Drodzy Biegacze! Na początku chcielibyśmy organizować wspólne treningi w miejscowościach: Prusice, Skokowa i Trzebnica. Wkrótce więcej na ten temat na naszym Facebooku.

Chcesz dołączyć do Nas? Chcesz współtworzyć coś wielkiego?

Dostarcz wypełniony formularz (wzór do pobrania poniżej) i zacznij z Nami działać!

STATUT ATHLETICS TEAM PRUSICE  <--- do pobrania

DEKLARACJA - CZŁONKOSTWO W ATHLETICS TEAM PRUSICE<--- do pobrania

 

Masz pytania:

e-mail: athletics@prusice.pl

tel. 509052335

z poważaniem Prezes, Przemysław Burchacki